Hasegawa Cutting Board LIFTER(FLF45-300) - Japanny - Best Japanese Knife
Hasegawa
하세가와 도마 리프터(FLF45-300)
No reviews
No reviews
SKU: 44-FLF45-300
In stock
Option
Name Engraving
please check more details at Name Engraving page .
Max 10 characters. A–Z, Japanese, space, - and . only.
재료
본체: 폴리에틸렌
미끄럼 방지: 엘라스토머
길이300mm (11.8인치)
키: 45mm(1.8인치)
너비: 50mm(2.0인치)